Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
The Hidden Child Crime writer Erica Falck is shocked to discover an old Nazi medal... »
Zusje Zusje van Camilla Lckberg is een spannende Scandinavische thriller. In... »
Zeemeermin 3voor2 2011 In Fjällbacka is een man spoorloos verdwenen. Onderzoek van inspecteur Patrik Hedström en zijn collegas levert niets op. Vier maanden later wordt de man ... »
Vuurtorenwachter Vuurtorenwachter is het zevende boek van Camilla Läckberg over inspecteur Patrik Hedström en Erica Falck. Patrik Hedström gaat na een langdurig ziekteverl... »
Oorlogskind Erica Falck is geschokt als ze een nazi-medaille ontdekt tussen de bezittingen van haar overleden moeder. De zoektocht naar de herkomst van de medaille breng... »
Oorlogskind Oorlogskind is de vijfde thriller over politieagent Patrik Hedström en Erica Falck. Dit keer draait het verhaal om Erica’s moeder: waarom heeft zij al die... »
Gouden kooi Voor de buitenwereld lijkt het of Faye alles heeft: een perfecte man, een geliefde dochter en een luxeappartement in de meest chique wijk van Stockholm. Maar... »
Gouden kooi Faye en Jack zijn het absolute droompaar. Ze hebben een succesvol bedrijf en wonen in een luxe appartement. Hun dochter Julienne is de bekroning van hun gelu... »