Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Van a tot z Sergio kookt is een driedelige boekenreeks met recepten van Sergio Herman, chef-kok van restaurant Oud Sluis. Sergio kookt met zijn lievelingsproducten van A... »
De chefs van België - deel 2 De grootste chefs van België in de gastronomieklepper van het jaar In De chefs van België maakt u kennis met de meest invloedrijke Belgische chefs van het ... »
Chefs op hete kolen Barbecueën met Pascale, Felix, Wim en Peppe Of je nu een absolute beginner bent of de beste grillmeester van de hele buurt, in dit boek vind je alles om je... »
Garage Culinair Ambachtelijke producten om thuis te maken.<br/>Weten waar je voedsel vandaan komt, is een vraag waar steeds meer mensen mee bezig zijn. De beste manier om er... »
Desserts & wijn Zoete desserts kun je perfect combineren met wijn, mits je een aantal regels in acht neemt. Na de succesboeken Groenten & wijn, Kaas & wijn, Vis & wijn en Vl... »