Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Vermist <b>Na het succes van <i>Bitterzoet</i> en <i>Crush</i> een heel actuele thriller van Ellen De Vriend.<br/><br/>Soms verandert je wereld in een fractie van ee... »
Crush! Het dorp Zoutelande ligt aan de Zeeuwse kust, niet ver boven Vlissingen. De tieners Daan en Mikkie, broer en zus, verheugen zich op de zomervakantie die net ... »
De erfgename <b>Hoe goed ken je de persoon van wie je houdt écht?<br/><br/>Voor de lezers van Jet van Vuuren.</b><br/><br/>Horecaondernemer Britt Hulsman is al zesentwin... »
Puur Bonaire Met Puur Bonaire op zak ontdek je de mooiste plekken van het prachtige Caribische eiland. Deze gids belicht allerlei achtergronden zoals de geschiedenis, nat... »
Veelzijdige Vendée In de Vendée kun je heerlijk chillen op de zandstranden, cultuur snuiven en genieten van alle culinaire hotspots. Je kan er wandelen, fietsen en (water)spor... »
De weduwe De weduwe is een prachtige familiekroniek én tijdsbeeld. De jonge bakker Jan, uit het stadse Kampen, gaat eind 1902 in het Zeeuwse Heinkenszand werken bij d... »
Curaçao Het op ongeveer 7800 kilometer van Nederland en België liggende Curaçao is één van de mooiste eilanden van de Cariben. Het staat bekend om haar hagelwitt... »