Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Monniksoog Cees Nooteboom is al decennialang eilandbewoner. Op zijn Menorca is het klimaat zacht, de flora tropisch en bestaat de bodem uit kalksteen en vulkanisch sedi... »
Op reis Nadat Cees Nooteboom een roman en een dichtbundel had uitgebracht, begon hij in 1957 voor weekblad Elsevier reisverhalen te schrijven. Nooteboom ontdekte daa... »
New York City reisverhalen New York City reisverhalen
'If I make it there, I'll make it anywhere.' New York City geldt al jarenlang voor velen als het centrum van de wereld. Dat geldt ... »
Vos Slechts een jaar na zijn uiterst succesvolle bundel Afscheid verschijnt nu de nieuwe dichtbundel Vos van Cees Nooteboom. Vos bestaat uit gedichten die hij de... »
Mokusei en de boeddha achter de schutting 'Nu moest hij beginnen aan het verdriet dat hij tijdens zijn leven, ook als dat lang zou duren, nooit meer kwijt kon raken'. Dat overdenkt beroepsfotograaf A... »
Japan Wat ooit begon met <i>Saigoku</i>, een boek over pelgrimstochten in Japan, werd voor Cees Nooteboom gaandeweg een diepe fascinatie die hem steeds opnieuw zou... »
Nooit gebouwd Nederland 'want tussen droom en daad staan wetten in de weg en practische bezwaren' »