Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De omweg naar Santiago <em>De omweg naar Santiago</em> is een van de mooiste reisboeken uit de Nederlandse literatuur. Het is de neerslag van alle omzwervingen van Cees Nooteboom i... »
Op reis Nadat Cees Nooteboom een roman en een dichtbundel had uitgebracht, begon hij in 1957 voor weekblad Elsevier reisverhalen te schrijven. Nooteboom ontdekte daa... »
Over het raadsel van woorden, tonen en stemmen In Over het raadsel van woorden, tonen en stemmen zijn alle stukken verzameld die Cees Nooteboom tussen 2006 en 2009 schreef voor Preludium, het blad van het... »
Nooit gebouwd Nederland 'want tussen droom en daad staan wetten in de weg en practische bezwaren' »
In de sporen van Don Quichotte Cees Nooteboom wordt van jongs af aan gedreven door nieuwsgierigheid naar de wereld. Reizen is voor hem meer dan het overbruggen van afstanden, het is zijn m... »
Rode regen De wolken van vanochtend zijn overgedreven. De ezel van mijn buurman balkt zoals ezels al duizenden jaren balken. De regen die mij op de gedachte bracht dat ... »
Tumbas Graf van Robert Louis Stevenson. Mount Vaea, het eiland Upolu, Samoa 1987
Wat was het eerste graf dat ik beschreef roen ik nog niet aan dit boek dacht? Ik wa... »
De omweg naar Santiago De omweg naar Santiago is een van de mooiste reisboeken uit de Nederlandse literatuur. Het is de neerslag van alle omzwervingen van Cees Nooteboom in Spanje ... »