Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Paula, Paula II 'Over de hoofden keek ik naar je gezicht, de begerige trek. En ik was niet de enige, de baron, Gilles, Nigel, zelfs Tico en het wonderkind. En de vrouwen kek... »
Het Spaanse van Spanje <p><i></i>De mooiste literaire verhalen over Spanje van de auteur van <i>De omweg naar Santiago.</i></p><p>
âArmzalig degenen die hun Spanje alleen aa... »
Mokusei en de boeddha achter de schutting CEES NOOTEBOOM
MOKUSEI! & De Boeddha achter de schutting
Mokusei! vertelt her verhaal van fotograff Arnold Presser en de enige werkelijke liefdesgeschiedenis... »
Brieven aan Poseidon In deze brieven van een groot auteur aan de zeegod Poseidon ontstaat een fascinerend weefwerk: een stervende walvis gaat een verband aan met het heelal, en d... »