Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Ultima Thule Ultima Thule – het eind van de wereld. Zo werd vroeger Spitsbergen genoemd, de noordelijkste groep eilanden in de Poolzee. Simone Sassen en Cees Nooteboom ... »
Wat het oog je vertelt Al sinds de vroege jaren vijftig bereist Cees Nooteboom de wereld, op zoek naar de beelden en verhalen die onze cultuur vormen. In <em>Wat het oog je vertelt... »
Berlijn Eind jaren tachtig vestigde Cees Nooteboom zich in Berlijn, aan de vooravond van de historische omwenteling die de hereniging van West- en Oost-Duitsland inl... »
Honderd Miljoen Zielen set van 4 Honderd Miljoen Zielen is speciaal geschreven door Cees Nooteboom voor Matchboox, geïllustreerd door Jan Vanriet. Kadotip: Voor betrokken mensen, om compass... »
Tumbas Graf van Robert Louis Stevenson. Mount Vaea, het eiland Upolu, Samoa 1987
Wat was het eerste graf dat ik beschreef roen ik nog niet aan dit boek dacht? Ik wa... »
Rituelen In 1980 publiceerde Cees Nooteboom zijn roman <i>Rituelen</i>, een van de meest gelezen en vertaalde boeken uit de Nederlandse literatuur. Het boek is een on... »