Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Andries has reviewed Het feest der liefde by Ronald Giphart. “Een leuke bundel van verhalen van Ronald Giphart, niet allemaal even sterk, maar als je van zijn werk houdt toch de moeite waard.”»
Andries has reviewed Schuld en boete by Fjodor Michajlovitsj Dostojevski. “Volgens de omschrijving is dit de meest gelezen roman van Dostojewski, maar ik kan het veel dikkere Gebroeders Karamazov eerder aanraden. Schuld en boete vond i...”»
Andries has reviewed Het portret van Dorian Gray by O. Wilde. “Klassieker! Het verhaal van Dorian Gray, de man die een deal met de duivel sluit zodat zijn portret verouderd en hijzelf niet. Terwijl Dorian steeds gruwelijker...”»
Andries has reviewed Gelijk oversteken by Roald Dahl. “Geweldige bundel van korte verhalen van Roald Dahl. De man schrijft niet alleen goede kinderboeken, maar ook volwassenen kan hij goed vermaken. Vooral de bizarr...”»
Andries has reviewed Kwade geest by Mark van Dijk & S.W. Prowell. “Ik heb genoten van het debuut van Mark van Dijk, Kwade Geest. In het boek wordt een leuk eng sfeertje opgewekt door de gebeurtenissen rondom het Ouija-bord en d...”»
Andries has reviewed Onbegrepen by Karin Slaughter. “Heerlijk boek! Ik heb kromgelegen om hoe kneuzig de hoofdpersoon is, en de afloop is schitterend.”»
ChloĆ« has reviewed Het enigma van 8 by Nico de Braeckeleer. “Een spannend boek dat me gedwongen heeft het zo snel mogelijk uit te lezen. De religieuze elementen zijn prachtig verwoven met wereldlijke dingen. De zoektocht ...”»
Marissa has reviewed Vrolijk in 3 1/2 maand by Gerard Janssen. “Super leuk boekje om de winter door te komen. Voor elke dag gedurende 3,5 maand staat er een opdracht in met een bijpassende illustratie. Niet elke opdracht is ...”»