Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
George has reviewed Vaders en zonen by I.S. Toergenjew. “Bazarov, dokterszoon en pas afgestudeerd arts, is een bijzondere jonge man. In elke discussie heeft hij de overhand, zonder pedant of arrogant te worden, zonder...”»
Ingrid has reviewed Engelwater by Mons Kallentoft. “Dit is een moeilijke... mijn mening is een beetje verdeeld over dit boek. Langs de ene kant vind ik het goed, langs de andere kant blijf ik een beetje op mijn h...”»
ger has reviewed De terugkeer van de dansleraar by Henning Mankell. “nou ik heb het gelezen en ik was er stuk van echt waar want ik zit namelijk ook met die rot ziekte ,maar echt een aanrader hoor.”»
Ineke has reviewed Inferno by Dan Brown. “Dan Brown neemt ons mee naar Florence, VenetiĆ« en Istanbul. Hij weet als geen ander om je onder te dompelen in verrassende situaties, die afspelen op de mooiste...”»
Ineke has reviewed Zeevonk by Josha Zwaan. “Zeevonk is het verhaal van Freya, die als jonge vrouw vertrekt naar Nieuw-Zeeland om te trouwen met de man die ze alleen kent van briefwisselingen. Freya is een...”»
Ineke has reviewed Voor jou by Jojo Moyes. “ Voor jou is een aangrijpend, realistisch boek. Dit boek raakt je omdat er zware onderwerpen in aangesneden worden. Maar de schrijfster weet op een mooie indrin...”»
Miranda has reviewed Schrikdraad by Alex Kava. “Het boek begint heel spannend. Ook het gegeven is heel spannend, maar ik vond naarmate het boek vorderde het steeds slapper qua verhaal worden. Dus geen bevredi...”»
Marjolein has reviewed Verzamelaar van verboden liefdes by Ravelli. “Bijzonder boek over het leven van een hele gewone jongen, Peetje van het Geitenpad, die zijn hele leven op zoek is naar zichzelf! ”»