Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Fabritiushuis Quinten en Lydia wonen in het Fabritiushuis in Wolfhagen-Schinnen. Ze komen in aanraking met de drinkbeker van Amelberga, oftewel de Graal van Susteren. Deze... »
Yvette Toch leidt door de jaren de constante aanvallen van paniek tot een soort loutering. Je raakt niet meer zo snel van slag af en je weet dat mensen niets aan je... »
De Perroen Het was warm voor de tijd van het jaar. Een voorzichtig zonnetje piepte door de najaarsnevel heen ten teken dat hij nog niet overwonnen was. Jacques en Lisa ... »
De Cassiteriden Toen geografische kennis van de west nog gering was en de geheimen van de tinhandel werden nogal succesvol geheimgehouden door de zeelieden van Gades en ande... »
Rosarium 'Het Rosarium is een schilderij dat door Eugene Lemmens werd geschilderd in de tuin van zijn buurman. Hij woont in hoeve Op de Weerdt. Reinoud is in therap... »
Villa Valkenhorst De schrijver/dichter Ruud Offermans (1966-*) heeft fysische geografie gestudeert aan de Universiteit van Utrecht. Hij woont momenteel in Zuid-Limburg, met ee... »
Maria Magdalena Zoals we reeds zagen wordt deze Maria Magdalena beschreven als een ‘priesteres van een vrouwelijke cultus’, een traditie van godinnenverering. Als Maria ... »
Het onbekende Nederland Na afloop ging Marnix naar de professor toe.‘Ik ben in opleiding als dialectgeograaf en ik zou graag veldwerk willen doen in dit gebied.’‘Aha’, zei d... »
Het Land van Herve In volle glorie lag Aubel weer te pronken op een waterscheiding tussen het stroomgebied van de Bel en het stroomgebied van de Berwijn. Onlosmakelijk verbonde... »
Retour à Liège De tijd was voortgeschreden. Het waren de kunstenaars die Aubel als eerste hadden ontdekt. Daarna kwamen de toeristen en daarna de ondernemers die een restau... »