Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De held van alle helden <p>Ridder Kai is de held van alle helden. Met zijn paard redt hij iedereen in nood. Laatst versloeg hij een hele kudde draken en redde hij zijn moeder uit de... »
Oma, mag ik mijn pop terug? Fien gaat elke zondag met haar pop naar oma. Ze doen spelletjes en eten koekjes. De koekjes zijn veel zachter dan bij haar thuis.Oma vergeet veel. Ze vergeet... »
Johannes de parkiet Gijs heeft een prachtig vogelverblijf gebouwd, van gaas en hout. De volière heeft ruimte genoeg voor wel honderd vogels. Minstens. Maar zoveel heeft hij er ... »
Oma, mag ik mijn pop terug Fien gaat elke zondag met haar pop naar oma. Ze doen spelletjes en eten koekjes. De koekjes zijn veel zachter dan bij haar thuis. Oma vergeet veel. Ze vergee... »
Oma, mag ik mijn pop terug? Fien gaat elke zondag met haar pop naar oma. Ze doen spelletjes en eten koekjes. De koekjes zijn veel zachter dan bij haar thuis. Oma vergeet veel. Ze vergee... »
Johannes de Parkiet en Gerda de Goudvink Twee verhalen van Mark Haayema over rare vogels met vreemde veren. In Johannes de Parkiet heeft Gijs een prachtig vogelverblijf gebouwd. Johannes de parkiet ... »
Onkruid Voor Milan gaat het mis als hij in groep zes een spreekbeurt houdt over zijn hobby als duivenmelker – dat is iemand die aan duivensport doet – en zijn du... »
De overkant Het egeltje Jelte denkt nog vaak aan zijn vader, die is 'verdwenen in het verkeer'. In de hoop hem terug te vinden steekt hij 's nachts stiekem de gevaarlijk... »
Joep! Joep het schaap stottert, vooral als hij zich druk maakt, en dat is best lastig als je iets heel belangrijks wilt vertellen. En wat helemaal vervelend is, is... »