Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Dood van een duivelin ‘Dood van een duivelin’ is het vervolg op de bestseller ‘Leven en liefdes van een duivelin’, de beroemdste roman van Fay Weldon, die in 1983 verschee... »
Macht der gewoonte Het is 1899. Het is een roerige tijd vol verwarring, sociale onrust, oorlog en economische crisis.Aristocraten vergaren en verliezen fortuinen. De familie Di... »
Dagboek van een stiefmoeder Sappho kan erover meepraten: stiefmoeders kunnen soms tot waanzin gedreven worden door hun stiefkinderen. Ze vertrouwt haar dagboek haar allergeheimste gedac... »
De nieuwe gravin Lady Isobel Dilberne is druk bezig Dilberne Hall te moderniseren om koning Edward VII over enkele maanden te kunnen ontvangen voor een jachtpartij. De voorbe... »