Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De nieuwe gravin Lady Isobel Dilberne is druk bezig Dilberne Hall te moderniseren om koning Edward VII over enkele maanden te kunnen ontvangen voor een jachtpartij. De voorbe... »
Dagboek van een stiefmoeder Als je ooit verliefd wordt op een man met kinderen, zorg dan dat het zonen zijn.<br/>Dochters zijn een nachtmerrie...<br/><br/>De boze stiefmoeder is een kla... »
Leven en liefdes van een duivelin Wanneer de achtergelaten vrouw gewoon niet achtergelaten wil worden, wat gebeurt er dan? De vrees van de man, de hoop van de vrouw, de fantasie van beiden - ... »
Wat vrouwen gelukkig maakt Het antwoord op de vraag 'wat vrouwen gelukkig maakt' is: Niks. Althans, niet voor langer dan tien minuten per keer.
Vrouwen kunnen verbazingwekkend gelukkig... »
Gestrikt Trisha wordt 'gestrikt' in het jeugdige, strakke, aantrekkelijke lijf... »