Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Leve de koning Het is 1899. Het is een roerige tijd vol verwarring, sociale onrust, oorlog en economische crisis. Aristocraten vergaren en verliezen fortuinen. De familie D... »
Leven en liefdes van een duivelin Wanneer de achtergelaten vrouw gewoon niet achtergelaten wil worden, wat gebeurt er dan? De vrees van de man, de hoop van de vrouw, de fantasie van beiden - ... »
Het huis aan Chalcot Crescent Een vlijmscherpe, geschiedvervalsende roman over Frances, het nooit-geboren zusje van Fay Weldon.De tachtigjarige Frances, parttime reclameschrijver, gewezen... »
De nieuwe gravin Lady Isobel Dilberne is druk bezig Dilberne Hall te moderniseren om koning Edward VII over enkele maanden te kunnen ontvangen voor een jachtpartij. De voorbe... »