Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Hoor de stad In Hoor de stad is Anna Enquist zich enigszins tegen wil en dank gaan verhouden tot iets waartoe zij tot dusverre gepaste afstand hield. Als bewoner van de B... »
Kerstmis in februari SINGEL POCKET
'...Soldatenliederen (1991) was al meer vervulling dan belofte. Jachtsc s (1992) overtreft op sommige momenten die intensiteit van die vorige b... »
Gras vreten In deze zeer afwisselende bundel gaat het over Kunnen en Durven op het veld, over de implicaties van het in het voetbal te pas en te onpas gebruikte woord `b... »
Cato en Leendert Leendert, dierenoppasser in Blijdorp, en zijn geliefde Cato willen de pinksterdagen bij elkaar doorbrengen, maar worden verrast door het uitbreken van de oor... »
Want de avond Vier mensen moeten met zichzelf en elkaar in het reine zien te komen na een gijzeling door een gevluchte crimineel, die culmineerde in de explosie van de woo... »
Kwartet Dit verhaal is gesitueerd in een nabije toekomst. Een toekomst die ons lijkt te beroven van onze laatste culturele en maatschappelijke illusies. Plaats van h... »
De ijsdragers Nico en Loes van der Doelen wonen in een ouderwets en ruim huis, schitterend gelegen aan de duinrand, omringd door een flinke lap grond. Maar of dit veel bij... »