Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Andries has reviewed Nieuw-Zeeland in een rugzak by Dolf de Vries. “Dolf de Vries schrijft leuke, goede reisverhalen. Dit boek gaat over zijn reis door Nieuw-Zeeland met een camper samen met zijn vrouw. Nu moet je weten dat je z...”»
Andries has reviewed Heer der vliegen by W. Golding. “Erg spannend, maar ook cynisch boek over kinderen die op een eiland stranden en daar een samenleving opbouwen. Uiteindelijk een kritiek op de menselijke aard do...”»
Andries has reviewed Mijn oorlog by Colby Buzzell. “Colby Buzzell is een jonge Amerikaan als vele anderen, weet niet wat hij met zijn leven aanmoet. Hij besluit zich aan te melden bij het leger, en voor hij het w...”»
Andries has reviewed De man die zijn vrouw voor een hoed hield by O.W. Sacks. “Wonderlijk boek, Olivier Sacks beschrijft mensen met hersenbeschadigingen, de oorzaken en het gedrag wat eruit volgt. Van mensen die nog altijd in 1945 leven, t...”»
Andries has reviewed Rijk blijven by M. van Winden. “Interessant boek, vooral omdat het perspectief geeft op het fenomeen kredietcrisis door voorgaande crisissen te beschrijven.”»
Angèle has reviewed Zout op mijn huid by Benoîte Groult. “Destijds een hele hype, dus ik dacht, die moet ik lezen. Tja en wat was het, een liefdesverhaal. Best mooi hoor maar totaal die hype niet waard”»
Angèle has reviewed Barrytown trilogie by Roddy Doyle. “Ontwapenende, grappige en met veel sympathie voor de helden van de gebeurtenissen geschreven verhalen. ”»
Angèle has reviewed Spaans vuur by Wouter van Mastricht. “Spannend boek, maar soms was het me een raadsel hoe de actieheld in het verhaal opeens toch weer de documenten terug in handen kreeg die hij eerder was kwijtges...”»