Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Brigitte :coffee: has reviewed De reiziger by J. Twelve Hawks. “Een absolute aanrader om te lezen. Het geeft de lezer plezier, maar maakt je ook bewust. Pakkende mix van fictie en non-fictie. Kreeg het boek van een vriendin ...”»
Brigitte :coffee: has reviewed Nachtzuster by Unni Lindell. “Subtiel en knap uitgewerkt verhaal en spannend tot het eind. Een aanrader. De verhoren vond ik niet storend, het is een intrigerende manier om tot de ontknoping...”»
Brigitte :coffee: has reviewed Roodkapje by Unni Lindell. “Psychologische thriller. Goed geschreven, spannend en verrassend. Pas op het eind wordt duidelijk wie de dader is. Anders dan haar andere boeken
”»
Brigitte :coffee: has reviewed Duizend schitterende zonnen by Khaled Hosseini. “Een prachtig verhaal over twee vrouwen in het land van de Taliban. Ze worden gedwongen om samen te leven en krijgen in het boek noodgedwongen langzaam een band....”»
Brigitte :coffee: has reviewed Cruise by Suzanne Vermeer. “Cruise is een spannend boek, maar geen literaire thriller. Het is een boek dat je snel uitleest. Het is best spannend, maar niet een boek dat in je hoofd blijft...”»
Wemmie has reviewed Duivelssonate by Alex van Galen. “Het boek is in het begin lastig om te lezen, er zit niet zoveel vaart in. Halverwege begon het boek mij te pakken maar daarna zakte het weer wat in.Toch is het ...”»
Jacolien has reviewed Schone kunsten by Corine Hartman. “Wat een heerlijk boek.het is een combinatie van spanning en emotie.Je leeft helemaal mee met Nelleke de Winter, zowel in haar werk als prive. De personen worden...”»