Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Sommige gedichten Herman van Veen leeft in taal. Hij heeft in de loop der jaren heel wat teksten en gedichten geschreven voor zijn voorstellingen voor dierbaren op reis of zom... »
Vandaag Gelimiteerde oplage. Persoonlijk genummerd en gesigneerd door Herman van Veen!
'Het leven is niet anders
dan een hoop gedoe
tussen twee periodes
van bedplas... »
Rode wangen Groot voorleesboek met een bloemlezing van de leukste oude en nieuwe verhalen voor de hele familie. Bij dit boek zit een fris opgenomen cd met zijn beroemdst... »
Moeders <p>In <em>Moeders </em>gaat Herman van Veen terug naar de plek waar hij werd geboren: de Kievitdwarsstraat in Utrecht. Hij schrijft over zijn moeder, zijn gr... »
Voor het eerst In <em>Voor het eerst</em> schrijft Herman van Veen over het onbarmhartige proces van het ouder worden. Wanneer begint dat, ouderdom? Op welk moment besef je... »
Herman van Veen Uniek verjaardagsboek van en over Herman van Veen Herman Selleslags is een fotograaf van mensen in hun doen en laten. Herman zie ik meer dan veertig jaar, zo... »
Voor het eerst In <em>Voor het eerst</em> schrijft Herman van Veen over het onbarmhartige proces van het ouder worden. Wanneer begint dat, ouderdom? Op welk moment besef je... »