Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Mark has reviewed Christmas carol by 'Charles Dickens', Ch. Dickens & Charles Dickens. “Fantastisch verhaal over de oude Scrooge die op kerstavond door de drie geesten word meegenomen en de volgende morgen als een nieuw mens ontwaakt. Dit is met st...”»
Mark has reviewed Waterschapsheuvel by Richard Adams. “Dit blijft een heel mooi verhaal voor zowel kinderen als volwassenen. De plot blijft boeien en weet de aandacht van de lezer vast te houden. Van mij hoeft die k...”»
Emmy has reviewed Een middag aan zee by Marianne Hoogstraaten & Theo Hoogstraaten. “Een vlot te lezen boek, niet erg spannend maar wel onderhoudend. De karakters zijn goed omschreven, de omgeving ook. Het einde viel me erg tegen, van mij had he...”»
Cynthia has reviewed De crash by Nelson Demille. “Dit boek vind je bijna in enkele tweedehands boekenwinkel en op elke boekenmarkt en ik vraag me af waarom. Dit was voor mij het eerste boek dat ik van Nelson De...”»
nels has reviewed Boven is het stil by Gerbrand Bakker. “Een prachtig boek!
Over de impact van dagelijkse dingen en het besef dat je andere keuzes kunt maken. De manier waarop Bakker dit beschrijft is echt bijzonder...”»
Cynthia has reviewed Wonderkinderen by Thea Beckman. “Het lijkt alsof kinderen die hoogbegaafd zijn het op school makkelijk hebben, maar niets is minder waar en Thea Beckman beschrijft dat in dit boek. Op school ve...”»
Cynthia has reviewed Holiday Blues by M. Bovenkamp. “Ik vond het ook een hilarisch boek; Sommige stukken heb ik erg om moeten lachen. Ook de nodige romantiek en een kleine serieuze noot zaten erin en natuurlijk he...”»