Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Ineke has reviewed De logeerkamer by H. Garner. “De logeerkamer is een boek wat je niet gauw loslaat. Het beschrijft de HOOP die iemand nog heeft om te genezen van kanker. En gelijktijdig iedereen om zich heen...”»
Ineke has reviewed In krabbengang by G. Grass. “Vond het een mooi, lastig en moeilijk boek om te lezen. Het gaat om een bewust uit de boeken gehouden scheepsramp op het laatst van de WO11. Waarbij de nawerkin...”»
Joke has reviewed Veilige haven by Danielle Steel. “Wat een zoetsappig verhaal met ongezond verschrikkelijk nett hoofdpersonen, die nooit iets slechts hebben gedaan msar wel slecht zijn behandeld. Maar...ze blijv...”»
Wijnand has reviewed James Worthy by James Worthy. “Leuk boek in de stijl van Bukowski.
Je moet er van houden en misschien is het meer een mannenboek. Maar daar moet je zelf maar achter komen.
Goed eerste boek va...”»
George has reviewed Advocaat van de hanen by A.F.Th. van der Heijden. “De roman komt traag op gang. Ook is het verwarrend dat delen door elkaar staan - onlogisch, niet chronologisch als losse delen die achteraf aan elkaar zijn gep...”»
justine has reviewed De andere zoon by Jodi Picoult. “Wat een weergaloos mooi boek. Jodi Picoult kruipt echt in de huid van jacob, die asperger heeft. Hij wordt beschuldigd van moord, en ze weet dit zo mooi neer te...”»
Ilda has reviewed De parvenu by Mark Schalekamp. “Wat een bijzonder boek!
Hugo doet zichzelf voorkomen als een geslaagd man; een goede baan, goede afkomst en de vrouwen liggen aan zijn voeten. Als ik over hem l...”»
Roxyfloxsy has reviewed Ontwaken by Kelly Armstrong. “Ontwaken is het 2e deel in de reeks van The Darkest Powers reeks. (Bezwering is deel 1 en Afrekening is deel 3). Hier gaat het verhaal verder waarin Chloe haar ...”»