Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Mieke has reviewed Alsof het niets is by Camille Anseaume. “Ik las het papieren boek en was onder de indruk van deze debuutroman. Heel origineel, de manier waarop het verhaal verteld wordt.
De auteur is een meester in he...”»
Ingrid has reviewed Arda het aardrijkkaboutertje by Dagmar van der Krift. “Voor de eerste keer recenseer ik een jeugdboek als volwassene. Wat toch een heel leuke ervaring was :-)
Snel leefde ik mee met de avonturen van Arda en haar vri...”»
Victor has reviewed Erebos by Ursula Poznanski. “Ik vind dit een zeer goed en spannend boek waar je vanaf het eerste hoofdstuk al in het verhaal wordt meegetrokken. Gedurende het hele boek is er wel een zekere...”»
Benjamin has reviewed Zullen we samen schuilen? by Patricia De Landtsheer. “Ik geef dit boek graag een acht op tien omdat ik vind dat je, terwijl je leest, volledig wordt meegesleurd met en in het verhaal. Het boek trekt je volledige aa...”»
Maxou has reviewed De aanslag by Harry Mulisch. “Het is een heel origineel boek over de oorlog waarin alles tot leven komt. Ik leefde echt mee met het hoofdpersonage omdat de gebeurtenissen in het boek en de g...”»
laura has reviewed Epinona by Marc de Bel. “Ik heb dit boek al meermaals gelezen. Het is een echte aanrader!!! Een vlot geschreven, leerzaam boek. De paar illustraties die er in staan zijn ook prachtig ge...”»
Fauve has reviewed Een weeffout in onze sterren by John Green. “Ik had de film reeds gezien maar omdat iedereen altijd zegt dat het boek beter is dan de film besloot ik het boek te lezen. Ze hadden zeker gelijk. De boeken ...”»
Hens has reviewed De spuigaten uit by Henk M. van Oosterwijk. “De auteur komt wat traag op gang. Door de eerste anekdotes moet ik me heen bijten. Tijdens een barbecue 's avonds, samen met andere bemanningen van plezierboten...”»