Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Bitter en glamour Precies op de dag dat hun tweede kind wordt ge-boren, scoort de man van kinderboekenillustrator Manouk zijn eerste nummer 1-hit. Nu heeft Manouk dus niet all... »
Het hoogste woord Het is 2011. Het Nederlandse boekenvak begint te trillen op haar grondvesten en literair uitgeefster Liesbeth de Rooij wordt na jaren trouwe dienst ontslagen... »
Het grote fantastische Plaza Patatta kinderkookboek! Kinderen kunnen deze gerechten koken vanaf 7 jaar. Het meeste gaat in de oven en ouders hoeven er niet steeds bij te blijven.Uniek is dat kinderen hiermee ec... »
Tanja is verliefd Hij heet Sandro en als hij zich gedoucht heeft, staan er nog druppeltjes op zijn prachtige rug… Tanja kan haar ogen niet van hem afhouden. Zo heeft ze zich... »
Thomas en Taleesa Haar wangen zijn zó gerimpeld, dat je er kleine dingetjes in zou kunnen verstoppen. Een katjesdropje, bijvoorbeeld, zou je niet gemakkelijk terugvinden in o... »
Schrijfster van beRoep Nanda Roep schrijft kindermuziek in de traditie van de 'Stratenmaker op zee'-show. Het is kleinkunst, met hier en daar een grapje en verrassend taalgebruik. ... »