Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De gesloten kamer De gesloten kamerIn De gesloten kamer neemt mama Marianne een vriend mee naar huis. Ze zegt dat hij heel aardig is, maar hij doet... vreemd. Hij verstopt zic... »
Lang geleden in Apeldoorn Apeldoorn heette vroeger ‘Appoldro’ en daarvóór was het een naamloos (jacht)gebied... Hoe heeft deze bijzondere stad met de dorpen om zich heen zich do... »
Bitter & glamour Voor Manouk komt de droom uit om getrouwd te zijn met een beroemde artiest. Haar man Michiel scoort een nummer 1-hit! Maar dan blijkt de keerzijde van de roe... »
De bevrijding van Biesland Voor een spreekbeurt heeft Lotte informatie nodig over de Tweede Wereldoorlog. De oude dame Frida, die woont in het bos, blijkt veel te weten. Zoveel, dat he... »
Schrijfster van beRoep Nanda Roep schrijft kindermuziek in de traditie van de 'Stratenmaker op zee'-show. Het is kleinkunst, met hier en daar een grapje en verrassend taalgebruik. ... »
Een lief klein schattig danseresje Het olifantje Olla danst blij door het bos. Ze voelt zich een lief, klein, schattig danseresje. De andere dieren lachen haar uit: Olla is te groot, zeggen ze... »
Het hoogste woord Het is 2011. Het Nederlandse boekenvak begint te trillen op haar grondvesten en literair uitgeefster Liesbeth de Rooij wordt na jaren trouwe dienst ontslagen... »
Een fantastische verjaardag In dit feestelijke Plaza Patatta-boek wordt Lotte maarliefst 10 jaar. Dat wordt natuurlijk uitbundig gevierd in dit vrolijke gezin! Als de kinderen het bos i... »