Book
Els Kerkhoven
Weekend Terschelling
Voordat Isa naar het buitenland vertrekt, gaat ze met haar zusje Daan en hun beste vriendin Sylvie nog een keer terug naar Terschelling, het vakantie-eiland van hun jeugd. Ze halen mooie herinneringen op en brengen een bezoek aan Jannetje, de moeder van Loek en Gerben - hun vakantievrienden van vroeger.
De trip down memory lane krijgt een dramatische wending als Sylvie spoorloos verdwijnt. Jannetje blijkt de enige getuige, maar zij heeft een beginnende vorm van alzheimer. Hoe betrouwbaar is haar getuigenis?
Daan en Isa zetten alles op alles om Sylvie terug te vinden, maar dan verandert de zoektocht op het eiland in een regelrechte nachtmerrie.
Weekend Terschelling is een verhaal over vriendschap en verraad, over herinneren en vergeten, maar vooral over de angst om alles kwijt te raken wat je ooit had.
Els Kerkhoven won de Libelle Spannende Verhalenwedstrijd en debuteerde in 2012 met Gifdochters. Weekend Terschelling is haar tweede thriller.
De pers over Gifdochters:'Spannend tot de laatste bladzijde.' Libelle
'Aanrader.' Nouveau
***** Crimezone.nl «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het is januari wanneer ik dit schrijf, maar ik dacht terug aan een heerlijke zomer terwijl ik dit boek aan het lezen was.
Alleen de cover al is prachtig; bij... »
Wat begint als een gezellig weekendje weg ontaardt in een bloedstollend spannende thriller, met een ingenieus plot. Zeer prettige schrijfstijl, je blijft doo... »
Na het lezen van het eerste boek van Els Kerkhoven had ik hele hoge verwachtingen van haar tweede psychologische thriller.
Het duurde erg lang voordat het ve... »