Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Revue Lanoye We leven in de hoogtijdagen van de gratuite oprispingen - de meningitis van de tweets. Tom Lanoye zet zich daar met verve tegen af. In snijdende en goed gedo... »
OustFaust Na een moordende pestepidemie verliest de beroemde wetenschapper Faust alle geloof in zijn vak. De voormalige idealist overweegt zelfs uit het bestaan te sta... »
Alles moet weg Tony Hanssen geeft de brui aan zijn kwakkelende studie in de rechten. Volgens hem wordt de wereld niet beheerst door academische kennis maar door commercieel... »
Hamlet versus Hamlet naar Shakespeare In het legendarische Ten oorlog zette Tom Lanoye acht koningsdramas van Shakespeare naar zijn hand. In Hamlet versus Hamlet maakt hij een even gedurfde en in... »
Ten oorlog In de serie 'Lanoye Hard Gemaakt' verschijnt vroeg werk van Tom Lanoye opnieuw, geheel herzien en in een vormgeving van tekenaar en typograaf Gert Dooreman. ... »
Het drama van de tragedie <p>De tragedie ligt aan de basis van de westerse literatuur. Ze is ontstaan in Griekenland, in dezelfde periode als de filosofie en de democratie. Volgens To... »
Sprakeloos Na een beroerte raakt een amateur-actrice en schrijversmoeder haar spraakvermogen kwijt. Langzaam en onherroepelijk takelt ze af, steeds minder in staat om t... »