Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De schat van raveneiland Tijdens een hevige onweersbui stuitten tweelingbroers Noah en Finn op de lang stilgehouden mythe van de schat van Raveneiland. Het chateau waar zij wonen zou... »
In het hart van de duisternis (Backcard + 6 ex) <p>Michael Reefs (bekend van o.a. de Tempeljagers-serie) verrast zijn lezers met een nieuwe, megaspannende serie: Nachthelden. In deel 1, In het hart van de ... »
Het geheim van het Klavertjesplein In Hartendal ligt een bijzonder plein, met daarop een eigenaardig huis: het vervloekte Torenhuis Er wordt gefluisterd dat de dikke muren moeten voorkomen dat... »
Het domein van de Ravenman Tijdens een hevige onweersbui stuitten tweelingbroers Noah en Finn op de lang stilgehouden mythe van de schat van Raveneiland. Het chateau waar zij wonen zou... »
Bram en het Zoldermysterie Reis mee naar Brazilië, Noorwegen en ChinaDe tienjarige Bram heeft het moeilijk: het huis waarin hij opgroeide is gesloopt, hij moet zijn vrienden achterlat... »
Storm en Bliksem en de vlucht van de cloudsurfers Zet je schrap voor een episch avontuur op het land én in de lucht!De tweelingbroers Storm en Bliksem krijgen op hun twaalfde verjaardag een VR-bril van hun ... »
De raven wijzen de weg Tijdens een hevige onweersbui stuitten tweelingbroers Noah en Finn op de lang stilgehouden mythe van de schat van Raveneiland. Het chateau waar zij wonen zou... »
De legende van de Hemelrijders *Let op: Dit is de nieuwe, herziene uitgave van deel 1 van de Bieb-bende.* In de catacomben van het oude kasteel in het dorpje Zuidbaai sluimert een eeuwenou... »
In het hart van de duisternis <p>Michael Reefs (bekend van o.a. de Tempeljagers-serie) verrast zijn lezers met een nieuwe, megaspannende serie: Nachthelden. In deel 1, In het hart van de ... »
Helden van de Nacht In een eeuwigdurende nacht staan zes helden opDat waar de Bieb-bende al sinds het begin van hun avontuur bang voor is, is eindelijk gebeurd: George Hill heef... »