Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het magische moeras Er is een nieuwe volle maan op komst en dat betekent dat de Geestenkoning weer kan ontsnappen uit het Schaduwbos. Marie en haar beste vriend Jasper moeten he... »
Ontvoerd Tijdens een hevige onweersbui stuitten tweelingbroers Noah en Finn op de lang stilgehouden mythe van de schat van Raveneiland. Het chateau waar zij wonen zou... »
De schat van raveneiland Tijdens een hevige onweersbui stuitten tweelingbroers Noah en Finn op de lang stilgehouden mythe van de schat van Raveneiland. Het chateau waar zij wonen zou... »
Bram en de Orde van Avalon Een eeuwenoude steen zet de wereld op zijn kop...Bram gaat in Schotland op zoek naar een geheimzinnige steen die ergens tussen het puin van een kasteelruïne... »
De legende van de Hemelrijders *Let op: Dit is de nieuwe, herziene uitgave van deel 1 van de Bieb-bende.* In de catacomben van het oude kasteel in het dorpje Zuidbaai sluimert een eeuwenou... »
Het domein van de Ravenman Tijdens een hevige onweersbui stuitten tweelingbroers Noah en Finn op de lang stilgehouden mythe van de schat van Raveneiland. Het chateau waar zij wonen zou... »
De vloek van de Ferox Wie kan de eeuwenoude vloek verbreken?Als in de kas van Villa Zomergoud een hanger van een oud standbeeld begint te gloeien, ontvouwt zich voor de Bieb-bende... »
De raven wijzen de weg Tijdens een hevige onweersbui stuitten tweelingbroers Noah en Finn op de lang stilgehouden mythe van de schat van Raveneiland. Het chateau waar zij wonen zou... »