Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Agent 327 1969-1976 Voor wie de dossiers van Agent 327 – het geweten van Nederland – niet kent: Agent 327, die in werkelijkheid Hendrik IJzerbroot heet, is het geesteskind v... »
Storm In de havenstad Aromater wil een rijke koopman Roodhaar van Storm kopen. In het tweegevecht dat daarop volgt met de krijgsheer van de koopman, trekt Storm ee... »
De golem van Antwerpen Niet alleen is Agent 327 bij deze gelegenheid gedwongen een poosje in de aap te logeren, het gevolg is dat hem een belangrijke opdracht wordt toebedeeld. Als... »
Dozijn min twee 10 avonturen van Agent 327 in jarenzestig- sfeer. Een must voor de geschiedvorser, een must have voor lezers en liefhebbers. In dit album met 10 complete avo... »
Johnny Goodbye Hanky-Panky is een van de drie verhalen die Patty Klein voor Dino Attanasio's detective- en gangsterreeks Johnny Goodbye schreef. Het verscheen in 1975 in Pe... »
De vlucht van 75 jaar terug De vlucht van 75 jaar terug Waarin wordt teruggekeken in het verleden van Agent 327, om precies te zijn naar zijn eerste opdracht voor de Nederlandse geheime... »
Hulde aan de jubilaris Hulde aan de jubilaris is een felicitatie van 17 stripmakers met een bescheiden bijdrage van Martin Lodewijk. In dit album beleeft Agent 327 tien hilarische ... »
De Sterrenvreter Op de grenzen van het Verkende Heelal wordt de planeet Minotaar en haar duizenden grote en kleine manen en satellieten beschenen door het licht van de ster A... »
Het oor van Gogh Voor wie de in stripalbumvorm gepresenteerde dossiers van Agent 327 - het geweten van Nederland - niet kent, Agent 327, die in werkelijkheid Hendrik IJzerbro... »