Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Dossier Nachtwacht Voor wie de in stripalbumvorm gepresenteerde dossiers van Agent 327 - het geweten van Nederland - niet kent, Agent 327, die in werkelijkheid Hendrik IJzerbro... »
De wentelwereld Al sedert duizend generaties is de stad Halverwege uitsluitend bereikbaar via de woestijn van de monumenten en de enige manier om daar levend doorheen te kom... »
De piraten van Pandarve Storm en Roodhaar zijn inkopen aan het doen voor een tocht door de woestijn als zij plotseling worden weggerukt uit de wereld die zij net hebben leren accept... »
Het lijk van Lenin In dit album maar liefst twee verhalen van onze dappere aviatrice. January Jones en haar mecanicien Rik belanden in Het lijk van Lenin per ongeluk in de Sovj... »
Dossier De gesel van Rotterdam ‘Dat het kwaad moge heersen over alle windstreken… uw nederige dienaar luistert…’ Aldus de heer Baay,hoofd van de oliemultinational Sell, enkele minu... »
Storm Integraal In de jaren 70 vonden twee getalenteerde stripmakers elkaar: Don Lawrence en Martin Lodewijk. Samen schreven ze vervolgens stripgeschiedenis met de reeks Sto... »
Integraal 3 Voor wie de dossiers van Agent 327 – het geweten van Nederland – niet kent: Agent 327, die in werkelijkheid Hendrik IJzerbroot heet, is het geesteskind v... »
Drie avonturen Voor wie de in stripalbumvorm gepresenteerde dossiers van Agent 327- het geweten van Nederland – niet kent, Agent 327, die in werekelijkheid Hendrik Uzerbr... »