Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Storm the collection Science Fiction en strips zijn voor elkaar geboren. Daarom is het ook niet vreemd dat beide vormen van populaire kunst mede onder invloed van elkaar in de vo... »
StripGlossy Een extra dikke uitgave met zowel een Nederlandse als een Belgische kant. Dus ook twee gasthoofdredacteuren: Kim Duchateau met zijn stripbabe Esther Verkest,... »
Leeuwenkuil Voor wie de in stripalbumvorm gepresenteerde dossiers van Agent 327- het geweten van Nederland – niet kent, Agent 327, die in werekelijkheid Hendrik Uzerbr... »
De golem van Antwerpen Voor wie de in stripalbumvorm gepresenteerde dossiers van Agent 327 - het geweten van Nederland - niet kent, Agent 327, die in werkelijkheid Hendrik IJzerbro... »
Storm Na allerlei omzwervingen belanden de vrienden in het London van koningin Victoria en gaan ze op bezoek bij Sherlock Holmes. Sherlock Holmes komt met het juis... »
De ogen van wu manchu Voor wie de in stripalbumvorm gepresenteerde dossiers van Agent 327 - het geweten van Nederland - niet kent, Agent 327, die in werkelijkheid Hendrik IJzerbro... »
Zondagskind Als de befaamde wereld-zeezeiler Franciscus Tietjerksteradeel in handen valt van de beruchte en vileine dictator Doctor Papa, biedt hij de chef van Agent 327... »