Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Zebedeus en het ganzenbord van Wisse Op een dag krijgt Zebedeus de Beer een ganzenbord opgestuurd, afkomstig van ene Wisse, die hem een goeie hand van gooien wenst.Even later staat Zilver voor d... »
Voor altijd vandaag De poëzie van Koos Meinderts is licht van toon, een tikje weemoedig, maar nergens nostalgisch. Hij neemt de lezer mee in zijn wereld van verwondering, ontro... »
Lang zal ze leven Op weg naar school ziet Eva een oude vrouw op het spoor staan, terwijl de slagbomen rinkelend naar beneden gaan. Ze bedenkt zich geen seconde en trekt de vro... »
We gaan alle dieren tellen 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
We gaan alle dieren
TELLEN
Kleine man kan niet slapen, hij ligt te woelen in zijn bed.
'Ga dan schaapjes tellen,'zegt mama.
Maar geen... »
De liedjesalmanak De liedjesalmanak lente & zomer is een vrolijke bundel oude en nieuwe lente- en zomerliedjes, geïllustreerd door Annette Fienieg. Naast bekende liedjes als ... »
Angelino en de drie koningen Drie koningen met een kameel, op weg naar zijn dorp. Snel brengt Angelino iedereen op de hoogte. De mensen zijn blij verrast en willen graag opvallen bij het... »