Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
HUIS, WAAR BEN JE? Huis waar ben je? Haas is op het duin. Waar is zijn huis? Net was het er nog. Huis roept haas. Huis waar ben je? »
Het grote Rijksmuseum luisterboek Kunst is er om naar te kijken. Natuurlijk is er bij elk schilderij een officieel – kunsthistorisch – verhaal. Zo’n verhaal kan je helpen een kunstwerk ... »
Wat is water en 3 andere gouden verhalen Vier gouden verhalen in een vrolijke bundel. "Wat is water?" geschreven door Jan van Mersbergen en voorgelezen door Huub Dikstaal, "Het klinkende muntje" ges... »
De zee zien Ze zouden samen de schoorsteenpijp op klimmen, Kees en Jan. Dat was de afspraak. Ze wilden weten of je vandaar over de duinen de zee kon zien. Alleen Jan kli... »
Stork Negen maanden na de Grote Ramp, waarbij iedereen verplicht binnen moest blijven, kon Ooievaarscentrale Eiber & Co het werk niet aan.Stork, een gepensioneerde... »
De club van lelijke kinderen Op een kwade dag gaf generaal Isimo het bevel om alle lelijke kinderen op te pakken. Iedereen praatte erover, maar er gebeurde niets. Het gewone leven ging v... »
De kinderverslinder (set van 6) De meeste grote mensen snappen het niet. ‘Je hoeft echt niet bang te zijn voor het donker’, zeggen ze. Maar jij weet natuurlijk wel beter. Die grote mens... »
De nachtlantaarns van meneer Makkelie 'Het is stil.Er is geknipt, maar niemand heeft de schaar gehoord. Er wordt gevouwen, maar geritsel klinkt er niet. Er is een man. Hij vouwt mijn huis, hij pl... »