Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Anna's vrolijke versjes In dit dikke versjesboek leer je Anna nog beter kennen en komen de belangrijkste thema's uit het dagelijkse leven van een jonge kleuter aan bod. Versjes over... »
Heksje Mimi mist haar vriendje Heksje Mimi is boos op Bobo de poes.<br/>Ze jaagt hem weg en blijft alleen achter.<br/>Tot Varken aanbelt en zomaar binnenkomt.<br/>Hij palmt haar huisje in ... »
Niet slaan Anna! Anna heeft twee handjes.Met haar handen kan Anna heel veel:zwaaien, eten, fietsen, helpen met opruimen …Maar soms wordt Anna boos.Dan slaan haar handen, of... »
Anna en haar lieve oma Een herkenbaar verhaal over een lieve oma én een lieve Anna. Voor peuters vanaf 30 maanden, met de emoties van het kind als thema.Anna gaat logeren bij oma.... »
Woordjes leren Kleine Handjes. Met dit boek leert uw kind samen met Daan een heleboel nieuwe woordjes.... »
Een dagje bij de vriendjes Kinderen gaan meestal met plezier naar de opvang. Een dag bij de vriendjes is zo om. Begeleiders, vrijwilligers, onthaalouders, kindjes en hun gezin, iederee... »
Anna op de boerderij Anna gaat samen met Leon naar de boerderij. Op de boerderij van boer Karel zijn er veel dieren. Er loopt een hondje, een poes, kippen en konijntjes. Boerin S... »
Rik het bange spookje <p>Er was eens een klein spookje. Zijn naam was Rik. Samen met zijn broers woonde hij in een groot en oud huis. Omdat hij zo vaak bang was, noemden ze hem we... »