Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Jubileumomnibus 144 'Jubileumomnibus 144' bevat drie romans van grote schrijfsters, die tot klassiekers mogen worden gerekend in de romantische fictie: 'Sleutel naar het geluk' ... »
Met jou deel ik de toekomst In ‘Met jou deel ik de toekomst’ staat het gezin Vrinten centraal. Hun bijna volwassen zoon Ronnie heeft een verstandelijke beperking en vergt veel tijd ... »
Zomeromnibus 2016 Zomeromnibus 2016 is een topverzameling van romans waarbij je heerlijk kunt relaxen met je blik op de oneindige horizon - tussen de pagina's van dit dikke bo... »
Een hart ontdekt zichzelf De stille Nicolien van Woerden heeft in Een hart ontdekt zichzelf, maar één passie: de mode. Als haar zus, zonder toestemming, een ontwerp gebruikt voor ee... »
Een zwerver komt thuis Welmoed Prakken, pas weduwe geworden, woont als noodoplossing een tijdje met haar baby in bij haar ouders. Wanneer haar moeder van een kluizenaar een oud hui... »
Wolken van goud Verliefd, verloofd, getrouwd: het lijkt zo mooi, maar in de praktijk van alledag is het moeilijk elkaar gelukkig te blijven maken. In deze warme, realistisch... »
Quincy Quincy, het vijfde kind in het gezin Lance, is geadopteerd. Wanneer haar gevraagd wordt op kamers te gaan om ruimte te maken voor een zus die met haar gezin ... »
De gekozen melodie Bernadet Willebeek doet zich voor als weduwe. Ze is in feite een ongehuwde moeder, maar in haar nieuwe woonplaats lijkt haar dit sociaal meer aanvaardbaar. D... »