Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Heel het al Hier is dan de vierde bundel van amateurdichter Hans Vogel. Met 30 gedichten van een luchtige aard. Niet dat er geen diepgang in zit maar de downs van de and... »
Xorban Zonder probleem extreem Dit is het tweede boek van voorheen amateurschrijver Hans Vogel. Na een eerste Fantasyboek van 80 pagina's in twee weken geschreven bleek dat de kwaliteit vo... »
Begaan op de maan Hier is alweer de twaalfde bundel van amateurdichter Hans Vogel. Hierin zijn te vinden 30 rijmgedichten van diverse aard met daarin humor, diepgang, geloof, ... »
Op een toon ongewoon wonderschoon In je handen (ik hoop dat je ze vaak wast) heb je de 31e gedichtenbundel van deze jongen. Hierin te vinden zijn de onderwerpen humor (hele aparte), Liefde, G... »
Als de avond valt Hier is de vijfde bundel van amateurdichter Hans Vogel. Hij dicht al sinds 1987 en na honderden gedichten blijft dit één van zijn favoriete bezigheden naas... »
Bengel van een engel Je kijkt naar de achterkant van de 20e bundel van amateurdichter Hans Vogel. Met ook nu weer 30 rijmwerkjes (de vrije regelval heeft hij laten varen, de zoge... »
Een oorlogsman van dezen tijd en minnaar der sexe Vertaald en bewerkt door Hans Vogel & Marjan SmitsMet de autobiografie van Casimir Abraham Graaf von Schlippenbach komt een halve eeuw vaderlandse geschieden... »
Darmana Diep duister Onder ogen heb je het vijfde boek van fanatieke Hans Vogel. Deze keer een epos van 44 pagina's met daarin een zeldzame fantasie, actie, spanning, Liefde en d... »
Hemelsblauw voor jou Volgens het van amateurdichter Hans Vogel bekende concept hier zijn 13e bundel. Wederom worden onderwerpen behandeld als geloof, liefde, humor, diepgaande st... »