Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Stukken indrukken om niet onder te bukken Tja daar sta je met dit werk in, ik ga daar vanuit, je handen. Waarop hopelijk niet bakken inkt omdat je gewoon een boodschappenlijstje wilde maken met balpe... »
Motor in de boter De tiende bundel met 30 meest algemene gedichten van amateurdichter Hans Vogel is een feit. De onderwerpen omvatten humor, geloof, hoop en liefde. Ook enige ... »
Robijnglans en droomdans Beste potentiĆ«le lezer(es), je kijkt naar het zevende boek welke ik in de afgelopen paar jaar produceerde. De 34 gedichtenbundels daargelaten. Tot nu was h... »
Verblijd met elektriciteit Je kijkt momenteel naar de achterkant van de nieuwste gedichtenbundel van Hans Vogel. Hierin 30 gedichten waarin geloof, humor, actualiteit en liefde net als... »
Een been van steen Nu vertel ik je niks nieuws: dit is de achterkant. En wel die van de 26e bundel met gedichten van het type kruisrijm van een amateurdichter. Begin eraan en v... »
Eindeloos Een reeks gebeurtenissen en ervaringen in een zeer bewogen periode heeft geleid tot de derde bundel van de amateurdichter Hans Vogel. Eerder verschenen van h... »
Toekomstland In 2010 viert ArgentiniĆ« zijn tweehonderdjarig bestaan als zelfstandige republiek. Zo arm als de natie tegenwoordig is, zo welvarend was zij een eeuw gelede... »
Naar tooi mooi een gooi Zo nu is het moment daar om je voor te bereiden. Je begint aan een boekje (veronderstel ik) waar je in jouw geval een paar maanden in een Tibetaans klooster ... »