Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Podcast Grote verwachtingen Dit is de derde aflevering (van vier) van 'the making of...', waarin Geert Mak in gesprek gaat met Chris Kijne over de totstandkoming het boek 'Grote verwach... »
The Bridge A Journey Between Orient And Occident »
Grote verwachtingen In ‘Grote verwachtingen’ vertelt en duidt Geert Mak de recente geschiedenis zoals alleen hij dat kan. Het is het vervolg op het immens succesvolle ‘In ... »
De brug Geert Mak verbleef in 2006 wekenlang te midden van de straatverkopers op een van de bruggen van Istanbul: de theeschenker, de boekenhandelaar, de verkoper va... »
In de ban van de krekel, in de ban van de mier ‘Verhalen brengen structuur in de chaos van de geschiedenis en van de politiek. Ze troosten, ze dragen lessen aan voor de toekomst, ze versterken een bepaa... »
Hoe God verdween uit Jorwerd Hoe God verdween uit Jorwerd is de inmiddels klassieke biografie van een dorp tijdens de stille revolutie in de tweede helft van de twintigste eeuw. Geert Ma... »
Amsterdam in bijna 80 boeken Het is de stad van de bruine cafés van Carmiggelt, de ‘jongedames’ van Betje Wolff en Aagje Deken en de provo’s van Harry Mulisch. De stad waar Hanny ... »