Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
In Europa set Twee delen paperback, geseald.In 2004 verscheen In Europa, de neerslag van een reis die Geert Mak maakte door Europa, in het laatste jaar van de twintigste e... »
De levens van Jan Six De levens van Jan Six. Een familiegeschiedenis is het verhaal van Jan Six, zijn familie en zijn vele levens. Zijn portret geldt als het mooiste dat zijn vrie... »
De eeuw van mijn vader Een biografie van het Nederland van de twintigste eeuw verteld vanuit een doorsnee Nederlandse familie: die van Geert Mak zelf. 'Een wonder van vertelkunst.'... »
Een kleine geschiedenis van Amsterdam In de klassieker 'Een kleine geschiedenis van Amsterdam' beschrijft Geert Mak op uiterst toegankelijke wijze de historie van onze hoofdstad. Aan de hand van ... »
De ysbreeker de merkwaardige geschiedenis van zestien meter aan de Amstel. Uitgelezen boeken. »
Amsterdam Reiseführer und Kulturgeschichte zugleich.
Amsterdam war schon immer eine besondere Stadt. Ohne imposante Monumente, prächtige Avenuen oder bizarre Sensat... »
Wisselwachter <p>In Europa kent bijna niemand hem. Toch hoort Harry Hopkins bij de handvol mensen die bepalend waren voor het lot van ons continent en ons land. Hopkins wa... »
Het ontsnapte land Een oude man droomt in zijn laatste maanden over de eerste reis, van Schiedam naar Zaandam en terug, die hij in de zomer van 1912 maakte.
Verleden van Nederland ‘Verleden van Nederland’ verschijnt in geheel vernieuwde heruitgave. Over het verleden stelt iedere generatie andere vragen. Iedere generatie verwerft ni... »
Epiloog bij Grote verwachtingen - set In ‘Epiloog’ richt Geert Mak zich, net zoals in ‘Grote verwachtingen’ zich tot een denkbeeldige geschiedenisstudent uit 2069: “Als een donderslag ... »