Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De levens van Jan Six Dit is het verhaal van Jan Six, zijn familie en zijn vele levens. Zijn portret geldt als het mooiste dat zijn vriend Rembrandt ooit maakte, het hangt – uni... »
Een kleine geschiedenis van Amsterdam In de klassieker <i>Een kleine geschiedenis van Amsterdam</i> beschrijft Geert Mak op uiterst toegankelijke wijze de historie van Amsterdam. Aan de hand van ... »
De eeuw van mijn vader - jubileumeditie 'De eeuw van mijn vader’ van Geert Mak is een biografie van Nederland in de twintigste eeuw in de vorm van een familiegeschiedenis. Het is een geschiedenis... »
In de ban van de krekel, in de ban van de mier ‘Verhalen brengen structuur in de chaos van de geschiedenis en van de politiek. Ze troosten, ze dragen lessen aan voor de toekomst, ze versterken een bepaa... »
Reizen zonder John Geert Mak, gevierd en geliefd chroniqueur van Amsterdam, Nederland en Europa, deelt in Reizen zonder John zijn liefde voor en kennis over Amerika. Hij volgt ... »
Grote verwachtingen Dit is het vervolg op het immens succesvolle in 2004 verschenen 'In Europa'. Waar bij 'In Europa' de focus ligt op de in zoveel opzichten gruwelijke 20ste ee... »