Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Susans ware thuis Susans ware thuisSusan is geboren en getogen op een boerderij, maar toch doet ze niets liever dan reizen. Al vaak is ze op reis gegaan; ver weg van de boerde... »
Een nieuw begin Emi groeit op de boerderij van haar oom en tante op omdat ze geen ouders meer heeft. Hun zoon, Sander, mag Emi niet omdat zij geliefd is door iedereen. Het s... »
Van je vrienden moet je het hebben Van je vrienden moet je het hebben - OmnibusVrienden zijn heel belangrijk in het leven. Vrienden komen in soorten en maten. Vriendschappen kunnen danig op de... »
Huwelijksperikelen Huwelijksperikelen omnibusFrederika Meerman heeft een grote schare fans. Drie van haar populairste verhalen zijn nu gebundeld in deze omnibus. Goed voor heel... »
Op weg naar echt geluk Patrica's leven verandert op slag als haar vader niet degene blijkt te zijn waar ze hem voor hield. Ze besluit zo snel mogelijk uit huis te gaan, en dat lukt... »
Wie ben je? - Groteletterboek Wie ben je?Als je leven verandert, weet je soms niet wat je moet doen. En, nog belangrijker, wie je zelf bent. De keuzes die je maakt, bepalen dan hoe je toe... »
Een nieuw begin Emi groeit op de boerderij van haar oom en tante op omdat ze geen ouders meer heeft. Hun zoon, Sander, mag Emi niet omdat zij geliefd is door iedereen. Het s... »
Verborgen geluk Tweede roman van Frederika MeermanStella is gelukkig getrouwd met Marc en in verwachting van haar eerste kindje. Nadat ze in het ziekenhuis bevallen is, ligt... »