Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Een nieuw begin Emi groeit op de boerderij van haar oom en tante op omdat ze geen ouders meer heeft. Hun zoon, Sander, mag Emi niet omdat zij geliefd is door iedereen. Het s... »
Familiegeluk omnibus Familiegeluk<br/><br/>In deze omnibus draait het om families. Geluk vind je in je eigen familie, maar wat nu als het juist je naasten zijn die je geluk in de... »
De tragedie overleefd De tragedie overleefdAls Bertha, geboren en getogen in een klein dorpje, na haar eindexamen niet weet wat ze wil gaan doen, gaat ze bij familie in de stad wo... »
De tragedie overleefd Als Bertha, geboren en getogen in een klein dorpje, na haar eindexamen niet weet wat ze wil gaan doen, gaat ze bij familie in de stad wonen. Daar maakt ze ke... »
Huwelijksperikelen - GLCB Huwelijksperikelen omnibusFrederika Meerman heeft een grote schare fans. Drie van haar populairste verhalen zijn nu gebundeld in deze omnibus. Goed voor heel... »
Haar tweede leven Haar tweede levenEsmee is gelukkig getrouwd met Martijn, maar naarmate ze langer getrouwd zijn, vertonen zich de eerste barstjes in het huwelijk. Esmee wil g... »
Van het verleden naar de toekomst - Groteletterboek Van het verleden naar de toekomstZusjes kunnen een hechte band hebben of juist niet zo nauw verbonden zijn met elkaar. En dat geldt ook voor nichtjes. In dez... »
Eindelijk echt geluk Anneke is getrouwd met Frits. Ze willen graag een kind, maar de redenen waarom ze een kind willen, zijn heel verschillend. Anneke is dol op kinderen en wil g... »