Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Vriendschap boven alles Vriendschap boven allesPaulien en Margriet zijn hartsvriendinnen. Margriet moet naar het buitenland verhuizen. Paulien mist haar heel erg. Omdat Pauliens ve... »
Verborgen geluk Stella is gelukkig getrouwd met Marc en in verwachting van haar eerste kindje. Nadat ze in het ziekenhuis bevallen is, ligt ze samen op de kamer met Betsy, d... »
Een oud geheim Een oud geheimHartsvriendinnen Alisa en Jenny doen alles samen, ook verliefd worden op twee leuke jongens. Daar waar Jenny's moeder blij is dat haar dochter ... »
Laura's sprookje Laura's sprookjeLaura is getrouwd met Peter. Laura had gedacht dat het leven een sprookje zou zijn, maar ze ontdekt dat er veel nare mensen op de wereld zijn... »
Haar tweede leven Esmee is gelukkig getrouwd met Martijn, maar naarmate ze langer getrouwd zijn, vertonen zich barstjes in het huwelijk. Esmee wil graag zelf dingen ondernemen... »
Van je vrienden moet je het hebben Van je vrienden moet je het hebben - OmnibusVrienden zijn heel belangrijk in het leven. Vrienden komen in soorten en maten. Vriendschappen kunnen danig op de... »
Op weg naar echt geluk Patrica's leven verandert op slag als haar vader niet degene blijkt te zijn waar ze hem voor hield. Ze besluit zo snel mogelijk uit huis te gaan, en dat lukt... »