Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Haar tweede leven Haar tweede levenEsmee is gelukkig getrouwd met Martijn, maar naarmate ze langer getrouwd zijn, vertonen zich de eerste barstjes in het huwelijk. Esmee wil g... »
Eleonora's familie Eleonora's familieEleonora, enig kind van rijke ouders, heeft een heerlijke jeugd. Ze gaat naar school, heeft vriendinnen, zit op balletles en op paardrijles... »
Lizette's reis Lizette werd altijd gepest. Daardoor groeide ze op tot een verlegen vrouw, die het liefst niet gezien wil worden. Als ze een baan krijgt waarbij ze veel vrou... »
Susans ware thuis Susans ware thuisSusan is geboren en getogen op een boerderij, maar toch doet ze niets liever dan reizen. Al vaak is ze op reis gegaan; ver weg van de boerde... »
Familiegeluk FamiliegelukIn deze omnibus draait het om families. Geluk vind je in je eigen familie, maar wat nu als het juist je naasten zijn die je geluk in de weg staan... »
Laura's sprookje Laura's sprookje<br/><br/>Laura is getrouwd met Peter. Laura had gedacht dat het leven een sprookje zou zijn, maar ze ontdekt dat er veel nare mensen op de w... »
Huwelijksperikelen - GLCB Huwelijksperikelen omnibusFrederika Meerman heeft een grote schare fans. Drie van haar populairste verhalen zijn nu gebundeld in deze omnibus. Goed voor heel... »
Van het verleden naar de toekomst - Groteletterboek Van het verleden naar de toekomstZusjes kunnen een hechte band hebben of juist niet zo nauw verbonden zijn met elkaar. En dat geldt ook voor nichtjes. In dez... »
Een oud geheim Een oud geheimHartsvriendinnen Alisa en Jenny doen alles samen, ook verliefd worden op twee leuke jongens. Daar waar Jenny's moeder blij is dat haar dochter ... »