Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Brieven uit de hel Er is geen schrijver die zo helder en warm kan uitleggen wat het betekent om christen te zijn als C.S. Lewis. In de klassieker ‘Brieven uit de hel’, een ... »
De tijdloze kern Lewis (1898-1963) doceerde oude Engelse literatuurgeschiedenis in Oxford en Cambridge. Hij maakte ook naam als verdediger van het christelijk geloof en auteu... »
Prins Caspian <p>Lees de Kronieken van Narnia, sprankelend vertaald door Imme Dros!
In de klassieker ‘Prins Caspian’, geschreven door C.S. Lewis, gaat het v... »
Onversneden Christendom In ‘Onversneden christendom’ legt C.S. Lewis uit wat het hart is van het christelijk geloof. Een klassieker! Er is geen schrijver die zo helder en warm k... »
Onversneden Christendom Deze everseller nu als paperback in nieuw jasje!Met aanstekelijke helderheid laat C.S. Lewis zien wat het christelijk geloof wel en niet behelst - praktisch ... »
De reis naar het Morgenland Keer terug naar Narnia in deze prachtige nieuwe vertaling van het welbekende verhaal 'De reis naar het Morgenland' van C.S. Lewis! </p><p>Edmond en Lucy vind... »
Het probleem van het lijden Waar zijn individuen anders voor geschapen dan opdat God, die allen oneindig liefheeft, elk van hen verschillend liefheeft. (C.S. Lewis)Al eeuwenlang wor... »