Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het laatste gevecht <p>Als Jill en Eustaas Narnia weer binnenkomen, blijkt er iets vreselijks aan de hand te zijn. De sluwe aap Draaier heeft zijn vriend, de domme ezel Puzzel, ... »
Oom tovenaar Als Digory samen met zijn buurmeisje Polly per ongeluk op de kamer van zijn oom Andrew komt, begint het grootste avontuur van hun leven. Oom Andrew is eentov... »
Mijn leermeester C.S.Lewis (1898-1963) blijft nieuwe lezers trekken, maar wat las hij zelf? Te veel om op te noemen. Toch was er één schrijver voor hem duidelijk de belangr... »
Herbetovering Met een Woord vooraf van Stefan PaasNa de twee vorige titels van de grote C. S. Lewis (1898-1963) is deze nieuwe Nederlandse bundel verspreide stukken niet s... »
De eindstrijd 'De eindstrijd' van C.S. Lewis is het zevende deel van de beroemde serie 'De Kronieken van Narnia'. </p><p>Als Jill en Justus onverwacht weer in Narnia komen... »
De vier liefdes In dit boek staat de liefde centraal, in zijn vele verschijningsvormen. Lewis beschrijft vier `liefdes`: Genegenheid, Vriendschap, Eros en Caritas.<br/><br/>... »
Brieven uit de hel Met The Screwtape Letters, verschenen in 1942 en opgedragen aan Tolkien, werd C.S. Lewis in één klap een bekende schrijver. Het boek is sindsdien voortdure... »
Brieven uit de hel Een ervaren duivel schrijft brieven naar zijn neefje (een duivel in opleiding) om hem de fijne kneepjes van het vak te leren: hoe je christenen kunt verleide... »