Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Transpositie "Vraag twintig goede mensen vandaag wat zij de hoogste deugd vinden en negentien zouden antwoorden: zelfverloochening. Maar bijna alle grote christenen uit v... »
Koppige overtuiging Al in 1953 schreef C.S. Lewis een intrigerend stuk over geloof en wetenschap. Het staat onder de titel 'Koppige overtuiging' in deze mooie bundel.<br/><br/>M... »
Onversneden Christendom In ‘Onversneden christendom’ legt C.S. Lewis uit wat het hart is van het christelijk geloof. Een klassieker! Er is geen schrijver die zo helder en warm k... »
De grote scheiding De hellebewoners maken per bus een uitstapje naar de hemel, maar niemand van hen wil er blijven. Hemel en hel passen niet bij elkaar, net zomin als goed en k... »
Het paard en zijn jongen Het is een grote verrassing voor Shasta om te ontdekken dat hij niet de zoon is van Arshiesh de visser. Dan ontmoet hij Brie, het sprekende paard. Ze komen t... »
De complete Kronieken van Narnia <p>Al meer dan vijftig jaar heeft het land van Narnia miljoenen lezers over de hele wereld in zijn macht. Het is een magisch land, waar de bomen en dieren ku... »
Perelandra The second novel in Lewis's science fiction trilogy tells of Dr Ransom's voyage to the planet of Perelandra (Venus). »