Wat als je hele wereld een leugen was? Wat als een enkele keuze alles veranderde? Wat als liefde en loyaliteit je dingen liet doen die je nooit ver »
2662.Het dode meisje 'Het dode meisje draagt geen slipje, enkel een blauw jeansrokje, een wit gehaakt t-shirt met je t'aime, je t'aime in grote letters en wollen sokken die te warm »
2663.Gebed voor de vermisten Ladydi Garcia Martínez leeft in een wereld waarin het gevaarlijk is om een meisje te zijn. In het Mexicaanse dorp waar ze woont, worden zij en haar vriendinnen »
2665.Onder je huid Gaby Mortimer heeft een perfect leven: een mooie baan bij de tv, een succesvolle man, een prachtige dochter en een groot huis in Londen. Tot ze tijdens het hard »
2666.Nachtstad Erlendur Sveinsson is nog niet lang in dienst bij de politie en heeft zijn handen vol aan wat er in de straten van Reykjavík gebeurt: verkeersongevallen, diefs »
2668.Het geweten van Roberto Doni Een Afrikaanse immigrant wordt veroordeeld voor een schietpartij waarbij een Italiaans meisje verlamd is geraakt. Het hoger beroep in deze zaak wordt naar Rober »
2669.Waarom ik soms op en neer spring Het is vrij moeilijk om het gedrag en de belevingswereld van een autist te begrijpen. In 'Waarom ik soms op en neer spring' geeft Naoki Higashida antwoord op de »
2670.Van overvaller tot huisvader De rauwe werkelijkheid, de donkere kanten van het leven worden vaak verdoezeld of geromantiseerd. Dan ontstaan er films of boeken over mensen die ondanks dat ze »