Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
rick has reviewed De helaasheid der dingen by Dimitri Verhulst. “Gek gaaf boek. Dimitri Verhulst beschrijft op een erg komische manier zijn eigen (bizarre) jeugd. Hoe hij samen met zijn 'Nonkels' en vader in een gehucht in Be...”»
rick has reviewed Publieke werken by Thomas Rosenboom. “Goed boek. Leuk dat het én historisch verantwoord is én leuk is om te lezen én dat het in Amsterdam afspeelt. Rosenboom combineert twee verhalen, één van een vi...”»
Hennie has reviewed De pijn van vrijheid by I. Ilibagiza. “Een half uur geleden heb ik het boek uitgelezen, in het zonnetje op de bank! Het was een prachtig boek. Ik heb me wel verbaasd over het geloof in God door de ho...”»
Astrid has reviewed Millies flirt by Jill Mansell. “Gewoon even niet nadenken, gewoon lekker ontspannen, vind ik van alle boeken van deze schrijfster”»
Brigitte :coffee: has reviewed Een schitterend gebrek by Arthur Japin. “Wil je een boek lezen wat schitterend geschreven is, je aangrijpt en aan het denken zet? Arthur Japin laat in 'een schitterend gebrek' op een meeslepende manier...”»
Iris has reviewed Houvast by Harlan Coben. “Ik vond het een spannend boek. Twee verschillende verhaallijnen, waarvan je pas aan het eind begrijpt hoe ze bij elkaar komen.”»
Brigitte :coffee: has reviewed het grote gemis by Guillaume Musso. “Aanvankelijk moet je even wennen aan het vertelperspectief maar al snel zit je midden in het verhaal. Het is bijzonder dat je door middel van tijdreizen je leve...”»
Brigitte :coffee: has reviewed Tokio by Mo Hayder. “Hoe het heden met het verleden wordt afgewisseld is echt goed gedaan. Ik vond het naast een spannend boek ook een interessant boek, vanwege de ´geschiedenis´ di...”»