Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Esther has reviewed Anna boleyn by Anthony & Evelyn Anthony. “In de eerste klas zorgde mijn toenmalige geschiedenis lerares ervoor dat de groep zich gedroeg door aan het eind van de les te vertellen over Hendrik VIII en z...”»
elena has reviewed Onderzeeer by Willem Persoon. “duende: een fijn, soms iets te langdradig, boek die de geschiedenis van de flamenco prima weergeeft. Enige voorliefde van de lezer voor de flamenco, voor andalu...”»
Kirstin has reviewed De importbruid by Hülya Cigdem. “Ik vond het een superboek! Je leest over een cultuur waarmee je dagelijks te maken hebt, maar waar je de begrippen en gebruiken niet van kent. Ik vond het zeer ...”»
justine has reviewed De vergeten tuin by Kate Morton. “Uit: De Vergeten tuin van Kate Morton, wat een prachtige roman, die je helemaal in zijn greep houdt en waarbij 3 verhaallijnen vloeiend in elkaar overlopen. Een...”»
toorntje has reviewed De Cirkel by M. Faranda. “Dit is een boek wat op een leuk manier onder de aandacht van ouders en kinderen gebracht kan worden.
Het begint net als het sprookje assepoester....maar zodra j...”»
Cynthia has reviewed Het dagboek van Bridget Jones by Helen Fielding. “Ik geloof dat er geen boek is waar ik harder om heb moeten lachen dan bij dit boek, of het moet Het nieuwe dagboek van Bridget Jones zijn. Van het begin tot het...”»
Cynthia has reviewed Wat spook jij uit? by Sophie Kinsella. “Sinds ik eenmaal een Shopaholic!-boek van Sophie Kinsella gelezen heb, ben ik verkocht! Wát een superleuke schrijfster! Toen ik van mijn man dan ook dit boek kr...”»
Cynthia has reviewed Het Achterhuis by Anne Frank. “Uiteraard een klassieker en uiteraard een boek wat voor velen verplichte kost was op school. Niettemin blijft het een heel aangrijpend boek van zo'n jong meisje...”»
Cynthia has reviewed De val van de Vredeborch by T. Beckman. “Wat kun je na zo'n goede, duidelijke omschrijving bij het boek hier boven nog meer over dit prachtige boek zeggen? Thea Beckman heeft natuurlijk heel veel histo...”»