Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Miran has reviewed Help, ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt! by Kluun. “Geweldig humoristisch boekje voor mannen waar de vrouw zwanger van is. Ik geef het altijd kado aan vrienden wanneer de 1e in aantocht is! ”»
Miran has reviewed Haar naam was Sarah by Tatiana de Rosnay. “Terwijl ik het aan het lezen was dacht ik steeds, goh, best heftig allemaal. Toen het boek uit was bleef het weken in mijn hoofd. Wat een ellende wat een verdri...”»
Chloë has reviewed De Tweelingparadox by J.C. Vermeulen. “Een spannend verhaal waar je je hoofd goed bij moet houden. John is er weer in geslaagd enkele verhaallijnen naast elkaar te plaatsen. Het afwisselen van het ve...”»
justine has reviewed Water voor de olifanten by Sara Gruen. “UItgelezen: Water voor de Olifanten / Sara Gruen Ik heb het boek uit, en ik vind het echt een schitterend verhaal, met humor, een lach op je gezicht en soms ff ...”»