Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Khim has reviewed Zwarte vlucht by Lin Anderson. “Was een heel goed boek. Personen worden goed omschreven, plot loopt lekker en je wordt letterlijk en figuurlijk in het verhaal gezogen.”»
Cynthia has reviewed Herinneringen by E. Goudge. “Wat een prachtige roman! Al vanaf het begin word je door de aangrijpende verhalen van de drie zussen het boek ingezogen en dat blijft eigenlijk zo tot je aan he...”»
Robina has reviewed Het verloren symbool by Dan Brown. “Ik heb deze in het Engels gelezen. vind ik prettiger bij van oorsprong Amerikaanse boeken. het leest lekker weg en is spannend opgebouwd. maar ik vind het niet ...”»
Cynthia has reviewed Vakantiepret by Mariëlle Bovenkamp. “Na het lezen van Holidays-blues van dezelfde schrijfster, zag ik heel erg naar het lezen van dit boek uit. Ik vond het echter heel erg tegenvallen. Wat grappig ...”»
Wemmie has reviewed Stad van sluiers by Z. Ferraris. “In het begin is het lastig om de personages uit elkaar te houden maar eenmaal in het verhaal kom je er wel uit. Naast het oplossen van een gruwelijke moordzaak ...”»
jesje has reviewed Vluchtgedrag by Loes den Hollander. “Er gebeuren vanaf het begin raadselachtige dingen met Lotte. Haar bijna-ex Jan gedraagt zich vreemd en angstig tegenover haar. Er hangt een onheilspellende sfee...”»
Cynthia has reviewed Dorsvloer vol confetti by Franca Treur. “Het was leuk dat het boek hier op Walcheren afspeelt. Het boek zelf vond ik af en toe wat saai. Bij het einde was het boek naar mijn gevoel nog niet klaar. ”»
Astrid has reviewed Haar naam was Sarah by Tatiana de Rosnay. “Geweldig! In één woord, om zo'n aangrijpend boek op deze manier te kunnen verfilmen, chapeau! Het boek werd precies gevolgd, zelfs zo dat toen het moment kwam d...”»
Joke has reviewed Dicht op de hielen by Tess Gerritsen. “Een verhaal vol spanning en aktie. Het leest weer fijn al merk je ook aan dit verhaal dat het een voorloper is van de bestsellers van Tess Gerritsen. Wat meer ...”»