Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Cynthia has reviewed Oorlog zonder vrienden by Hartman. “Dat het als kind van NSB-ouders lang niet altijd leuk was in de oorlogsjaren laat dit boek duidelijk zien. Tiener Arnold gelooft heilig in de NSB-doctrine en la...”»
Cynthia has reviewed Vechten voor overmorgen by Evert Hartman. “Een heel erg mooi boek over hoe ver het in een land kan komen. Het eerste deel van het boek begint met de situatie in 1992. De situatie in Nederland is slecht e...”»
Cynthia has reviewed Virus by Douglas Preston. “Dit was het eerste boek dat ik van Preston & Child las en ik was meteen onder de indruk (en nog als ik het lees). Het boek is heel erg spannend en dat blijft he...”»
Cynthia has reviewed Oorlogswinter by Jan Terlouw. “Dit is een heel goed boek over de 2de wereldoorlog. Michiel, de zoon van de burgemeester, krijgt een envelop toegespeelt die hij door moet geven aan iemand van ...”»
Cynthia has reviewed Oosterschelde windkracht 10 by Jan Terlouw. “Dit boek heb ik afgelopen weekend nog een herlezen. Als kind heeft het boek veel indruk op me gemaakt en sinds ik het boek zelf heb, heb ik al vele malen opnieu...”»
toorntje has reviewed Winterroos by Jennifer Donnelly. “Wat een geweldig mooi boek weer van Jennifer Donnelly.
Ik vond dit boek zelfs nog mooier,zeker het verhaal over Sid Malone,de mysterieuze ruige personage.
Ook v...”»
George has reviewed Dagboek van een poes by Remco Campert. “Op lichtvoetige wijze kruipt Remco Campert in de huid van zijn huispoes ‘Poef’. Hierdoor ga je mee in de belevenissen van de trouwe viervoeter die mijmert over ...”»