Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het limonadegevoel en latere verhalen Hoe moet je reageren wanneer je iemand tegenover je vindt die een onpeilbare antipathie lijkt uit te stralen? En dat terwijl je zelf juist sympathie voor hem... »
December December is de maand van de lange, gure avonden'van de gordijnen dicht en een boek op schoot; en dan het liefst een boek waarin het sneeuwt en meisjes met de... »
Het limonadegevoel en latere verhalen Vonne van der Meer debuteerde 25 jaar geleden met Het limonadegevoel en andere verhalen. Deze bijzondere en geliefde verhalenbundel werd later uitgebreid met... »
Laatste seizoen Voor de derde keer maken we kennis met de verschillende gasten van Duinroos, een vakantiehuis op en waddeneiland. In het vroege voorjaar arriveert Hans op he... »
Vindeling Vonne van der Meers nieuwe roman ‘Vindeling’ begint in Boedapest in 1956. Jutka Horvath vlucht tijdens de chaotische dagen van de Hongaarse opstand samen... »
Letselschade Om een zo hoog mogelijke schadeclaim bij de Zwitserse fabrikant van haar ski’s te kunnen indienen, moet letselschadeadvocaat Anton Palthe alles over zijn c... »
Brood, zout, wijn Wennen aan een nieuw huis en het afscheid van het oude leven zijn de rode draad in de verhalen in ‘Brood, zout, wijn’ van Vonne van der Meer. Geen verand... »